„Maska jako nástroj proměny“
Koučovací masky jako moderní metoda osobního rozvoje se využívá zejména v anglosaských zemích, v Česku jsme jedni z mála, kteří ji nabízí. Využíváme ji pro pohybové týmové hry v terénu a pro hraní v koučovacích maskách s prvky psychodramatu. Má výborné výsledky v oblasti sebepoznání, v práci s vlastními emocemi, skvěle podporuje týmové vazby a posiluje tak zdravou skupinovou osobnost.
Ve svých životech také někdy nosíme masky, protože nás v některých situacích ochraňují. Pomáhají například ve chvílích, kdy by byla otevřenost zničující. Problémy ale nastávají, kdy máme masku nasazenou neustále – od rána do večera.
Přínosy metody:
- posílení skupinové osobnosti pracovního týmu
- objevení skrytých a potlačovaných rolí v týmu
- posílení kreativity u sebe i jiných
- objevení skrytých kvalit a silných vlastností
- posílení vztahu k sobě i ostatním v týmu
- „odžití“ si toho, z čeho mám strach, štve mě nebo zraňuje
- forma psychohygieny
Nejčastěji využívané masky
Frajer, co nic neřeší – Hodná holka – Dříč pro všechno – Citlivý nový muž – Ostrá žena – Šašek, co se pořád směje – Rebel bez příčiny – Chytrý odborník/specialista – Úplně samostatná žena – Nezávislý spokojený singl – Zbitá mužská oběť – Zachránce světa – Tajemný rozervanec – Zraněná žena – Muž v čekárně – Nezranitelná amazonka – Šťastné dítě svých rodičů – Kudlanka nábožná/černá vdova – Nechybující šéf – Duchovní bytost/anděl – Otec nás všech – Dokonalá matka – Vztekloun – Vševěd – Nervák – Kamenná tvář …
Časový rozsah tréningu je 4 – 8 školících hodin. Cena se stanovuje podle počtu účastníků.
Používané techniky a metodologie
Seznam používaných technik a metodologií
Video
Galerie
Nabídka pro fimy
Pokud máte zájem o přípravu konkrétní nabídky pro vaši firmu, prosím, kontaktujte nás. Rádi vám ji připravíme podle vašich potřeb.